Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Zamów bezpłatny katalog!Step2Health oficjalnym dystrybutorem!

Opaski telemedyczne SiDLY – Step2Health oficjalnym dystrybutorem dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa życia naszych klientów!

Szanowni Państwo,
jako jedna z najlepiej prosperujących firm telemedycznych na rynku wierzymy, że wysoka jakość naszych polskich produktów i ciągły rozwój pozwoli nam realizować cele, które przed sobą postawiliśmy.

Jednym z nich jest docieranie z naszymi produktami do coraz to nowych miejsc na świecie i w Polsce. Dostarczając nowoczesne rozwiązania telemedyczne, pragniemy przyczynić się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa życia naszych klientów. Posiadamy licznych dystrybutorów w Polsce i na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, w Norwegii, do których niedawno dołączył specjalistyczny sklep Step2Health.

Step2Health jest pierwszym w Polsce sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży urządzeń mobilnych w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży mHealth. Wartości, którymi kieruje się system zdrowia mobilnego wskazują, jak istotna w życiu każdego człowieka jest rodzina, zdrowie, świadomość poczucia bezpieczeństwa i zdalnej opieki.

Step2Health nowym dystrybutorem SiDLY!

Źródło: Step2Health

Do szerokiego wachlarza oferowanych produktów – z takich kategorii jak: kontrola zdrowia, monitory aktywności, zdrowy dom – dołączyły opaski telemedyczne SiDLY. Step2Health dostrzega rosnącą na rynku potrzebę działań profilaktycznych i promocji zdrowia, wykonywanych za pomocą mobilnych urządzeń medycznych.

Jesteśmy pełni optymizmu, że opaski telemedyczne SiDLY, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i za granicą, zostaną docenione również przez klientów sklepu Step2Health.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.step2health.pl

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane podmioty:

Tel. +48 725 144 720 – michal.pizon@sidly.org – Michał Pizon – Współzałożyciel SiDLY
Tel. +48 887 770 682 – agnieszka.staskiewicz@sidly.org – Agnieszka Staśkiewicz – Account Manager

 

Sidly Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich “Promocja zagraniczna multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej Sidly Care”

Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i rozpoznawalności Sidly Sp z o.o. oraz jej innowacyjnego produktu SiDLY Care – multisensorycznego aparatu do zdalnej opieki medycznej w formach promocji dotyczących imprez targowych określonych w Programie promocji branży sprzętu medycznego.

Wartość projektu: 1 162 350,00 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 756 000,00 zł
Okres realizacji projektu: 14.03.2017 – 31.12.2019r.

Cele projektu – opracowanie prototypu systemu telemedycznego do stałego monitoringu pracy serca

Wyniki badań projektu zostaną wdrożone w działalności Spółki, a opracowany w ramach projektu system wykrywania zaburzeń pracy serca zostanie wprowadzony do oferty Spółki obok obecnego produktu.

wartość projektu – 3 364 840,00 zł
wkład Funduszy Europejskich – 2 493 088,00 zł

Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.3 “Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”